035379222 צלצל עכשיו

או

שלח וואטסאפ

אופנועים חדשים

 

מחפשים אופנועים חדשים למכירה ? 
אופנועי הגשר, מוסך ומרכז חלקי חילוף לאופנועים וקטנועים מכל החברות המובילות משוק: 
סאן יאנג,ימאהה,קווסאקי, קימקו,פיאג'ו סוזוקי וג'ילרה ועוד..
אופנועים חדשים למכירה קונים רק אצל סוכן מורשה או ישירות מן היבואן. סוכן מורשה או היבואן ייתנו לכם אחריות על האופנוע, ותמיד תדעו כי לאופנוע שלכם יש "אבא". אופנועים חדשים למכירה יש במגוון דגמים וגדלים החל מקטנועים ועד לאופנועי שטח מיוחדים ואופנועי כביש גדולים וכבדים.
מחפשים אופנועים חדשים למכירה ? 

באופנועי הגשר, מוסך ומרכז חלקי חילוף לאופנועים וקטנועים תוכלו למצוא מבחר גדול של אופנועים וקטנועים חדשים ממיטב החברות המובילות משוק: סאן יאנג, ימאהה, קווסאקי, קימקו, פיאג', סוזוקי, ג'ילרה ועוד..

אופנועים חדשים למכירה קונים רק אצל סוכן מורשה או ישירות מן היבואן. סוכן מורשה או היבואן ייתנו לכם אחריות על האופנוע, כך שתמיד תדעו כי לאופנוע שלכם יש "אבא ואמא" ויש לכם תמיד למי לפנות במקרה של בעיה או תקלה.
אופנועים חדשים למכירה יש במגוון דגמים וגדלים החל מקטנועים ועד לאופנועי שטח מיוחדים ואופנועי כביש גדולים וכבדים.

אופנועים חדשים:

 

קטנועים חדשים:

 
 
 
 
 

 

 

 

מוסך אופנועי הגשר
יהיה סגור מעכשיו
בימי שישי
שעות הפתיחה שלנו הם:
ראשון עד חמישי משעה
8:00 ועד שעה 17:00

 
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
חלקי חילוף לקטנועים חלקי חילוף ימאהה חלקי חילוף פיאג'ו חלקי חילוף קימקו חלקי חילוף סאן יאנג חלקי חילוף קווסאקי אופנועים חדשים קטנועים חדשים מנועים לקטנועים מצברים לקטנועים מפרט טיפולים מוסך מורשה סאן יאנג טיפול קטן לקטנוע חלקי חילוף הונדה מוסך הסדר איילון כמה עולה טיפול לטימקס צמיגים לקטנועים ְשיקום אופנועים מתאונות מאמרים ערוץ RSS פלסטיקה לקטנועים החלפת מנוע תוך שעה קטנוע יד 2 אזעקת ביפר לקטנוע
 
 

עיצוב