035379222 צלצל עכשיו

או

שלח וואטסאפ

שיקום אופנועים מתאונות

 

שיקום מתאונות- לא רק אתה זקוק לשיקום

אם עברת לאחרונה תאונה עם האופנוע שלך, אתה בטח יודע איזה הרגשה נוראית זאת. לא רק שאתה יוצא חבול וכואב, אתה עוד צריך לראות את האופנוע שלך שבור וחבול גם כן, שוכב "מדמם" על הכביש. מראה זה אינו מראה מלבב, אך דע כי כמו שאתה עובר שיקום מתאונות, כך גם האופנוע שלך יכול להשתקם. אל תתייאש, כמעט כל תקלה אפשר לתקן ואם תבצע זאת נכון, תוכל אפילו להחזיר את האופנוע שלך למצבו הקודם, או אפילו טוב יותר, לנצל את האירוע השלילי של התאונה, כדי לשפר ולשדרג אותו אפילו יותר משהיה קודם לכן. קיימים היום בשוק אלפי חלקים ורכיבים, משומשים, או חדשים, שמתאימים לכל סוגי האופנועים. עכשיו מה שנותר הוא לאבחן את הבעיות העיקריות והפגיעות מהתאונה ולטפל בהן אחת - אחת. ב"אופנועי הגשר" נספק לך טיפול מקיף של שיקום מתאונות, נלווה אותך בתהליך ונספק את החלקים לו האופנוע שלך זקוק.

חשיבות בטיחותית עליונה

כולנו יודעים שאופנועים/קטנועים הם כלים שיכולים להרוג. כל חלק בכלי הוא משמעותי, חשוב ואסור להקל בכך ראש, במיוחד לא אחרי תאונה. אם עברנו תאונה עם האופנוע / קטנוע שלנו, ואנו נחושים לבצע בו שיקום מתאונות (ולא למכר אותו לחלפים ובכך להורידו מהכביש), חשוב שניקח בחשבון, שאלו הם החיים שלנו שמונחים כאן על הכף. אופנוע שעבר תאונה הוא אופנוע שמערכות אלו ואחרות בו ניזוקו ואם לא נתקן אותם, אפילו את הדברים הקטנים שנראים לנו לעיתים מטופשים, הדבר יכול לעלות לנו בפעם הבאה בחיינו. חשוב שנבצע שיקום מתאונות, וחשוב לעשות זאת במוסך מתאים אשר מומחה בשיקום מתאונות של אופנועים.

יתרונות שיקום מתאונות באופן מקצועי 

חשיבות ביצוע שיקום מתאונות במקום מקצועי ובעל ניסיון, על פני שיקום מתאונות אישי וביתי היא עצומה. קודם כל היכולת לישון בשקט ולדעת שמישהו אחר שמבין בנושא שיקום מתאונות, מטפל לנו באופנוע ויעזור לנו להחזיר אותו לכביש ללא התערבות מצידנו, מאפשרת לנו לחסוך מעצמנו זמן וכאב ראש. בנוסף, הניסיון והמקצועיות יאפשרו לאופנוע שלנו לעבור שיקום איכותי ומושלם, ובכך להאריך את חייו ולאפשר לנו בטיחות מרבית על הכביש. כמו כן אלמנט חשוב נוסף הוא האחריות. תיקון במקום מקצועי תיתן לנו אחריות, וכך במידה ותתגלה בעיה, הנושא יטופל ללא עלות בטווח האחריות.

 

 

 

 

מוסך אופנועי הגשר
יהיה סגור מעכשיו
בימי שישי
שעות הפתיחה שלנו הם:
ראשון עד חמישי משעה
8:00 ועד שעה 17:00

 
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
חלקי חילוף לקטנועים חלקי חילוף ימאהה חלקי חילוף פיאג'ו חלקי חילוף קימקו חלקי חילוף סאן יאנג חלקי חילוף קווסאקי אופנועים חדשים קטנועים חדשים מנועים לקטנועים מצברים לקטנועים מפרט טיפולים מוסך מורשה סאן יאנג טיפול קטן לקטנוע חלקי חילוף הונדה מוסך הסדר איילון כמה עולה טיפול לטימקס צמיגים לקטנועים ְשיקום אופנועים מתאונות מאמרים ערוץ RSS פלסטיקה לקטנועים החלפת מנוע תוך שעה קטנוע יד 2 אזעקת ביפר לקטנוע
 
 

עיצוב