035379222 צלצל עכשיו

או

שלח וואטסאפ

סוגי חלקים לאופנוע-

כל רוכב אופנוע יודע שבבוא היום יצטרך הוא להחליף חלק באופנוע. בין אם זה חלקים לאופנועים בתחזוקה שוטפת או חלקים, במקרים נדירים יותר של נזק במנוע, או נזק בהילוכים, או סתם חלק פלסטיק אשר התבלה או חס וחלילה נפגע בתאונה. בשוק ישנם לא מעט חלקים לאופנועים אשר מיוצרים בכמה רמות ומכמה ספקים.

 

חלקים לאופנוע מכל העולם-

היתרון הבולט של ריבוי חברות וחלקים לאופנוע הוא בכך שרמת המחיר יורדת אבל האיכות עולה. ניתן היום למצוא במגוון החנויות הרחב, המתעסקות במכירת חלקים לאופנועים, את אותם מוצרים אך מתוצרת שונה. ניתן לראות זאת בעיקר בתוצרת חלקי חילוף לא מקוריים. החלקים הלא מקוריים מיוצרים לרוב בסין וגם שם את אותו החלק ייצרו מספר רב של מפעלים. כך שכל מפעל משתמש בחומר יסוד שונה מהשני או בתרכובת שונה על מנת לייצר את החלק. בנוסף לסינים, התעשייה של חלקי חילוף, קיימת גם בקוריאה, באינדונזיה, בארצות הברית וגם ביפן. כל המדינות האלו הן מדינות בהן כמות האופנועים יחסית גדולה ויש צורך רב במציאת חלקים לאופנועים.

 

חלקים מקוריים לאופנוע-

חלקים מקוריים ניתן למצוא במדינות בהן מיוצר האופנוע. יש לקחת בחשבון שחלק אשר נחשב מקורי, הוא למעשה תוצר סיני, אך מאושר על ידי החברה המייצרת את האופנוע והוא ייוצר מחומרי בסיס טובים יותר  ולכן מחירו יהיה גבוה יותר. מחיר חלקים לאופנועים מקוריים יהיה יותר גבוה ככל שכמות חלקי החילוף הלא מקוריים תגדל, בשל העובדה כי ככל שיהיו תחליפים כך פחות ישתמשו במקור.

 

לסינים אין שמירה על פטנט כמו אצל האמריקאים. מפעלים רבים מוכרים חלקים לאופנועים, אשר מיוצרים על ידם כחלקים מקוריים גם ללא קשר לייצרן. הם רושמים עליהם את שם המפעל במקום את שם היצרן  ומוכרים אותם במחיר נמוך מעט ממחיר היצרן, או לפעמים גם בהבדל רציני יותר. על מנת שתוכלו גם אתם לרכוש את החלק המקורי, אך ללא מותג היצרן, יש לבצע מחקר מעמיק היכן הוא יוצר והיכן ניתן לקנות את ה"חלופי המקורי" בעלות נמוכה יותר.

 

 

מוסך אופנועי הגשר
יהיה סגור מעכשיו
בימי שישי
שעות הפתיחה שלנו הם:
ראשון עד חמישי משעה
8:00 ועד שעה 17:00

 
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
חלקי חילוף לקטנועים חלקי חילוף ימאהה חלקי חילוף פיאג'ו חלקי חילוף קימקו חלקי חילוף סאן יאנג חלקי חילוף קווסאקי אופנועים חדשים קטנועים חדשים מנועים לקטנועים מצברים לקטנועים מפרט טיפולים מוסך מורשה סאן יאנג טיפול קטן לקטנוע חלקי חילוף הונדה מוסך הסדר איילון כמה עולה טיפול לטימקס צמיגים לקטנועים ְשיקום אופנועים מתאונות מאמרים ערוץ RSS פלסטיקה לקטנועים החלפת מנוע תוך שעה קטנוע יד 2 אזעקת ביפר לקטנוע
 
 

עיצוב